Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

  1. Przeżywamy Nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego, Dziś składka na Katolickie Radio VIA w Rzeszowie, za tydzień składka na potrzeby parafii.
  2.  Ogromne Bóg Zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do upiększenia wczorajszych Uroczystości Odpustowych: Pocztom Sztandarowym, Strażakom, niosącym feretrony i wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowania i cały przebieg. Zachęcam do zaznajomienia się z relacją na naszej stronie internetowej. 
  3. Koło Gospodyń Wiejskich NAWSIANKI prosiło o przekazanie podziękowań wszystkim mieszkańcom Nawsia, wszystkim tym, którzy po południu mimo niepewnej pogody wzięli udział w Pikniku Rodzinnym, za piękne świadectwo wspólnoty.
  4. Poniedziałek na 1700 zapraszam na zbiórkę kandydatów na ministranta chłopców z klas 3-6.
  5. Środa Nowenna do MBNP zachęcam do składania próśb.
  6. Niedziela Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.Pamiętajmy o przystrojeniu naszych domów  zielenią.
  7. Dziękuje za dbanie o porządek w kościele, w tym tygodniu proszę Panie: Karolina Gawron, Zofia Wawrzonek, Janina Kiebała i Pan Zbigniew Szydło.

        do użytku wewnętrznego