UROCZYSTOŚĆ  ZESŁANIA DUCHA SWIĘTEGO

  1. Tydzień temu na radio VIA zebraliśmy 1120zł. Bóg Zapłać za ofiarność. Dziś składka na potrzeby parafii.
  2. Poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt, Msze św. o godz. 700 i 1800. Na 1700zapraszam kandydatów na ministranta na zbiórkę.
  3. Wtorek wsp. św. Filipa Nerusza
  4. Środa Nowenna do MBNP zachęcam do składania próśb
  5. Czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
  6. Piątek  wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej 
  7. Niedziela  Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (Koniec okresu przyjmowania Komunii świętej Wielkanocnej)
  8. Na procesję w Uroczystość Bożego Ciała proszę o przygotowanie ołtarzy: 
  9. I Ołtarz przy szkole – grupa z Górki
  10. II Ołtarz u p. Zenony i Roberta Zych – grupa Zbigniewa Rymuta
  11. III Ołtarz u p. Heleny i Jana Szaro – grupa Eugeniusza Pyc
  12. IV Ołtarz u p. Teresy i Zbigniewa Śliwa –  grupa Józefa Gawrona
  13. Bóg zapłać za troskę o świątynie i jej otoczenie. W  nadchodzącym tygodniu proszę Panie: Ewa Kut, Lucyna Balza, Marzena Szydło i pan Piotr Plezia.

        do użytku wewnętrznego