UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA SWIĘTEGO
- Tydzień temu na radio VIA zebraliśmy 1120zł. Bóg Zapłać za ofiarność. Dziś składka na potrzeby parafii.
- Poniedziałek Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt, Msze św. o godz. 700 i 1800. Na 1700zapraszam kandydatów na ministranta na zbiórkę.
- Wtorek wsp. św. Filipa Nerusza
- Środa Nowenna do MBNP zachęcam do składania próśb.
- Czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
- Piątek wsp. św. Urszuli Ledóchowskiej
- Niedziela Uroczystość Trójcy Przenajświętszej (Koniec okresu przyjmowania Komunii świętej Wielkanocnej)
- Na procesję w Uroczystość Bożego Ciała proszę o przygotowanie ołtarzy:
- I Ołtarz przy szkole – grupa z Górki
- II Ołtarz u p. Zenony i Roberta Zych – grupa Zbigniewa Rymuta
- III Ołtarz u p. Heleny i Jana Szaro – grupa Eugeniusza Pyc
- IV Ołtarz u p. Teresy i Zbigniewa Śliwa – grupa Józefa Gawrona
- Bóg zapłać za troskę o świątynie i jej otoczenie. W nadchodzącym tygodniu proszę Panie: Ewa Kut, Lucyna Balza, Marzena Szydło i pan Piotr Plezia.
do użytku wewnętrznego
