UROCZYSTOŚĆ  NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

  1. Od jutra Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św.
  2. Tydzień temu zebrano na potrzeby parafii 2510 zł dziękuję za ofiarność. Za tydzień składka na cele diecezjalne a po Mszach zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
  3. Wtorek  święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego 
  4. Środa Nowenna do MBNP zachęcam do składania próśb
  5. Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. o godz. 900 i 1400. Po Mszy św. o godz. 900 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Niech nasz udział w niej będzie wyrazem wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszam strażaków, niosących feretrony (Koło Gospodyń, dziewczęta z DSM), dzieci I Komunijne w strojach i rocznicowe, dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwonkami. W oktawie procesja eucharystyczna po Mszy św. w niedzielę po godz. 1030
  6. I Piątek od godz. 830 odwiedzę chorych. Spowiedź od godz. 1700.
  7. I Sobota po Mszy św. modlitwy do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
  8. Zachęcam do czytania czasopism katolickich.
  9. Bóg zapłać za troskę o świątynię. W  obecnym tygodniu proszę Panie: Jadwiga Kawa, Natalia Pas, Edyta Traciak i Zofia Kiebała.
  10. Organizowana jest pielgrzymka Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym i czuwanie nocne na Jasnej Górze w dniach 13/14 Czerwca. Koszt Wyjazdu 100zł. Chętnych zapraszam do zapisania się w zakrystii  

        do użytku wewnętrznego