UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY
- Od jutra Nabożeństwa czerwcowe po Mszach św.
- Tydzień temu zebrano na potrzeby parafii 2510 zł dziękuję za ofiarność. Za tydzień składka na cele diecezjalne a po Mszach zbiórka do puszek na budowę świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie
- Wtorek święto Rocznicy Poświęcenia Kościoła Katedralnego
- Środa Nowenna do MBNP zachęcam do składania próśb
- Czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, Msze św. o godz. 900 i 1400. Po Mszy św. o godz. 900 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Niech nasz udział w niej będzie wyrazem wiary w obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie. Zapraszam strażaków, niosących feretrony (Koło Gospodyń, dziewczęta z DSM), dzieci I Komunijne w strojach i rocznicowe, dziewczynki sypiące kwiaty i chłopców z dzwonkami. W oktawie procesja eucharystyczna po Mszy św. w niedzielę po godz. 1030.
- I Piątek od godz. 830 odwiedzę chorych. Spowiedź od godz. 1700.
- I Sobota po Mszy św. modlitwy do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
- Zachęcam do czytania czasopism katolickich.
- Bóg zapłać za troskę o świątynię. W obecnym tygodniu proszę Panie: Jadwiga Kawa, Natalia Pas, Edyta Traciak i Zofia Kiebała.
- Organizowana jest pielgrzymka Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym i czuwanie nocne na Jasnej Górze w dniach 13/14 Czerwca. Koszt Wyjazdu 100zł. Chętnych zapraszam do zapisania się w zakrystii
do użytku wewnętrznego
