Odpust Parafialny
Odpust Parafialny Jest Doroczną Uroczystością Rodziny Parafialnej Związaną Ze Świętem Patronalnym Parafii Lub Kościoła. To dzień, w którym każdy wierzący ma okazję doświadczyć w sposób bardzo konkretny łaski Bożej miłości, wyrażającej się w darze odpustu. W końcu daje okazję poznania świętego patrona parafii i uwielbienia Boga za jego orędownictwo i opiekę. Świętowanie odpustu parafialnego przypomina także o powołaniu do świętości każdego chrześcijanina.
W sobotę 16 Maja Przypada Wspomnienie Świętego Andrzeja Boboli – Patrona Naszej Parafii.

Czyli To Był Szczególny Dzień Dla Naszej Wspólnoty – Dzień Odpustu Parafialnego. Główna Suma Odpustowa Była Sprawowana O Godzinie 11:00, Której Przewodniczył Ks. Mirosław Dziadosz – wikariusz Katedry Rzeszowskiej.

Homilię do zebranych w kościele, wygłosił Mirosław.


W oprawę muzyczną dzisiejszej uroczystości włączył się nasz parafialny chór oraz Dziewczęta z Służby Maryjnej.

Także służby mundurowe, swoją obecnością uświetniły naszą Sumę Odpustową.

Na zakończenie Eucharystii, ksiądz proboszcz podziękował wszystkim którzy zaangażowali się w dzisiejszą uroczystość.

Następnie miało miejsce wystawienie Najświętszego Sakramentu i procesja wokół kościoła.
Już w kościele Odśpiewaliśmy uroczyste TE DEUM (Ciebie Boga wysławiamy).

Błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem zakończyło dzisiejszą uroczystość.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:
